Jsem certifikovaný SmartPartner společnosti SmartSelling a.s.

logo SmartPartner

Základem pro správné nastavení webu a emailové komunikace je vždy znalost cílové skupiny vašich zákazníků. Pomohu vám vybrat správný segment zákazníků pro váš produkt nebo službu a společně na ně vytvoříme vhodnou online komunikaci.

K oslovení vybraného segmentu zákazníků doporučuji programy Mioweb (web), SmartEmailing (emailing) a Fapi (fakturace). Mám s nimi několikaletou praxi i dobré zkušenosti a rád vám ukáži, jak je vhodně používat.

Štěpán - Segmentace zákazníků

SmartEmailing - chytrá aplikace nejen na rozesílání hromadných emailů

V aplikaci SmartEmailing snadno vytvoříme webový formulář pro sběr kontaktů. Rozešleme hromadný email na vaše segmenty zákazníků. Nastavíme automatické serie emailů a další chytré akce. Podíváme se také na úspěšnost vašich rozesílek - poznáme, kdo email otevřel, kdo kliknul a na který odkaz.

MioWeb - přehledná šablona do Word Pressu v češtině

Jednoduše vytvoříme potřebné stránky vašeho webu - úvodní, obsahovou, prodejní, děkovací. Samozřejmě s textem mluvícím k vašim zákazníkům. Propojíme formuláře pro sběr kontaktů, nastavíme SEO stránky a napojení na sociální sítě.

FAPI - ideální pro prodej online produktů a služeb

Snadno vytvoříme prodejní formuláře pro váš web. Nastavíme online platby i párování zaplacených faktur. Můžete být na dovolené a přesto budete prodávat. Vytvářet faktury můžete i ručně a snadno si aplikaci napojit na SmartEmailing a CRM Anabix.